Об’єднуючи перевірену часом конфігурацію ядер і передову архітектуру Alder Lake, процесор Core i5-12400F належить до числа головних рішень у 12-му поколінні чипів «синіх». CPU працює на високій тактовій частоті та підтримує новітні стандарти пам’яті, забезпечуючи відмінну чуйність системи під будь-яким навантаженням.
В основі Intel Core i5-12400F лежить прогресивна архітектура Alder Lake, створена за техпроцесом Intel 7. Цей перехід дозволив значно підвищити ефективність і продуктивність порівняно з попередніми поколіннями.
Архітектура оптимізована для роботи з новими системами та застосунками, що гарантує стабільність. Платформа LGA 1700, на якій базується процесор, відкриває доступ до передових технологій і забезпечує потенціал для майбутнього апгрейду.
Класична конфігурація з шести продуктивних ядер (P-Cores) і дванадцяти потоків забезпечує універсальність. Кожен обчислювальний блок обробляє два потоки одночасно завдяки Hyper-Threading, що подвоює багатозадачність.
Ця формула підходить як для вибагливого геймінгу, так і для ресурсомістких робочих процесів, включно з обробкою відео або компіляцією коду. Процесор Intel Core i5-12400F ефективно розподіляє навантаження, підтримуючи високу продуктивність без компромісів.
Ключові технічні параметри:
Поєднання високої тактової частоти і великого обсягу кеш-пам’яті прискорює доступ до часто використовуваних інструкцій, що впливає на швидкість відгуку в іграх і програмах.
Сильний бік платформи з сокетом LGA 1700 — гнучкість при виборі оперативної пам’яті. Процесор i5-12400F підтримує як DDR4, так і DDR5. Це дає свободу при складанні: можна використовувати доступну пам’ять DDR4 для оптимізації бюджету або вибрати DDR5 для максимальної продуктивності та резерву. Чипсет материнської плати визначає, який тип пам’яті буде використовуватися в системі.
Завдяки відмінному співвідношенню продуктивності та ціни на процесор Intel Core i5-12400F, чип вважається оптимальним рішенням для ігрової збірки. Його потужності достатньо, щоб розкрити потенціал сучасних відеокарт, забезпечуючи високий і стабільний FPS. Тепловиділення становить усього 65 Вт у базовому режимі, що спрощує вимоги до системи охолодження і дає змогу створити тихий і ефективний комп’ютер.
Переваги для геймінгу:
Це робить рішення купити Intel Core i5-12400F хорошою інвестицією в ігрову платформу з тривалою актуальністю і мінімальними додатковими витратами.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 18432 |
| Кодова назва мікроархітектури | Alder Lake |
| Серія | 12 Gen |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 10 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19693 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Материнські плати ASUS Prime розроблені для розкриття максимальних можливостей новітніх процесорів Intel® 13-го покоління. Модель PRIME B760M-A WIFI D4 поєднує в собі потужну систему живлення, ефективне охолодження та інтелектуальні функції налаштування параметрів за допомогою інтуїтивного програмного забезпечення й ексклюзивних функцій BIOS.
Щоб забезпечити стабільну роботу комп'ютера під високими навантаженнями, материнські плати серії PRIME B760 наділені численними радіаторами та роз'ємами для вентиляторів.
Накопичувач M.2 розташовується під радіатором пасивного охолодження, що зводить до мінімуму ймовірність падіння продуктивності SSD через температурний тротлінг. Радіатор кріпиться за допомогою невипадних гвинтів.
Радіатори VRM і термопрокладки поліпшують тепловіддачу від MOSFET-транзисторів і дроселів для ефективнішого охолодження.
Ці 8-контактні роз'єми підключають 12-вольтну шину блоку живлення безпосередньо до процесора. Кожен роз'єм має ексклюзивну конструкцію з повнотілими контактами, які здатні витримувати високу силу струму.
Удосконалене розведення доріжок забезпечує новітнім процесорам Intel® розширений доступ до пропускної здатності пам'яті. Технологія ASUS OptiMem II ретельно прокладає сигнальні шляхи пам'яті через різні шари друкованої плати, щоб скоротити довжину шляху, а також додає екрановані зони, які суттєво знижують перехресні наведення.
Материнська плата PRIME B760 пропонує загалом два слоти M.2, що підтримують швидкість передачі даних до 64 Гбіт/с через PCIe 4.0, забезпечуючи швидше завантаження системи та застосунків з накопичувачів ОС або програм.
*Реальна швидкість передачі даних буде нижчою за теоретичну максимальну.
Материнська плата PRIME B760 розроблена спеціально для процесорів Intel® 13-го та 12-го поколінь і пропонує підключення PCIe 4.0 для новітніх відеокарт.
Численні USB-порти підтримують потужні системи з великою кількістю периферії, зокрема передній роз'єм USB Type-C® зі швидким USB 3.2 Gen 1 для передачі даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с.
Модуль Wi-Fi 6 сумісний зі стандартом 802.11ax і забезпечує теоретичну максимальну пропускну здатність до 2,4 Гбіт/с. Що ще важливіше для досвідчених користувачів — модуль оптимізований для ефективнішої роботи в завантажених мережах з великою кількістю конкуруючого трафіку. Поєднайте материнську плату з роутерами ASUS Wi-Fi 6, щоб повністю розкрити мережевий потенціал Wi-Fi 6.
*Реальна швидкість може відрізнятися залежно від умов мережі.
Дізнатися більше
Realtek 2.5 Gb Ethernet знижує навантаження на процесор і забезпечує виключно високу пропускну здатність TCP та UDP для швидшої й плавнішої передачі даних.
Менше навантаження на процесор Висока пропускна здатність TCP та UDPASUS LANGuard — це функція апаратного захисту мережі, яка поєднує вдосконалену технологію сигнального зв'язку та преміальні поверхнево-монтовані конденсатори з захистом від електромагнітних завад для поліпшення пропускної здатності й забезпечення надійнішого з'єднання.
SafeSlot Core+ — це ексклюзивний слот PCIe від ASUS, посилений суцільною накладкою з нержавіючої сталі, яка захищає слот від пошкоджень. Металева накладка надійно закріплена на слоті за допомогою гачків, а вся конструкція міцно зафіксована на платі посиленими паяними точками, що забезпечує надійну основу для важких відеокарт.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5333 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Підтримка XMP 2.0 ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion 2.0 і MSI Mystic Light Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Блок живлення ASUS TUF Gaming 750W Gold може похвалитися особливо високою надійністю, що відповідає військово-промисловому стандарту, оптимізованою конструкцією вентилятора та захисним покриттям друкованої плати. Він є ідеальним вибором для тих, кому потрібна стабільна робота комп’ютера протягом довгих років.
В ASUS TUF Gaming 750W Gold використовується найкращі компоненти, що відповідають військово-промисловому стандарту надійності, зокрема, конденсатори з середнім часом напрацювання на відмову 170 тисяч годин (за температури 105°С).
Чудове охолодження забезпечує 135-міліметровий вентилятор, що обертається на парі кулькових підшипників, термін служби яких удвічі довший, ніж у конструкцій з підшипниками ковзання.
Захисне конформне покриття вкриває плату, захищаючи її від коротких замикань, спричинених вологою, пилом та сміттям.
* Зображення наведене лише для довідки.
У блоці живлення TUF Gaming 750W Gold використовуються високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, тож він відзначається чудовою енергоефективністю, що відповідає стандарту 80 PLUS® Gold. Його ККД становить до 92%, тож він менше нагрівається, менше шумить і є більш надійним, ніж БЖ з меншим ККД.
Останні оновлення специфікації живлення вже тут. Стандарт ATX 3.1 запроваджує суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення TUF Gaming 750W Gold повністю відповідає цим вимогам. 16-контактний кабель PCIe, здатний передавати до 600 Вт потужності на відеокарти з шиною PCIe 5.1, постачається в комплекті з блоком живлення, забезпечуючи можливості для потужних збірок.
Конструкція вентилятора Axial-tech передбачає менший центральний вузол, що дає змогу подовжити лопаті, та бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз. Для блоків живлення серії TUF Gaming ми масштабували цю конструкцію до 135 мм, щоб забезпечити ефективне охолодження на низьких обертах і знизити рівень шуму.
Блок живлення TUF Gaming 750W Gold – високонадійний продукт, тому ми супроводжуємо його міжнародною гарантією терміном 10 років.
Кабелі повністю модульного комплекту мають травлену поверхню, що надає їм естетики обплетених кабелів, але з додатковою гнучкістю для тісних просторів.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) Робота без навантаження |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2000 |
| Максимальне TDP | 130 |
| Рівень шуму | 25.4 |
| Кількість теплових трубок | 3 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 135 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.32 |
| Споживана потужність | 3.84 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 58 x 97 x 135 |
| Габарити в упаковці | 159 x 126 x 159 |
| Вага | 385 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Накопичувачі серії Samsung 990 Pro займають провідні позиції в сегменті високопродуктивних рішень. Внутрішній обсяг у 2 ТБ дає змогу зберігати великі бібліотеки сучасних ігор і «важкі» медіафайли без потреби постійного очищення місця. Основою пристроїв виступає фірмова пам’ять V-NAND TLC, яка забезпечує високу щільність запису при збереженні відмінних швидкісних характеристик.
Стандарт PCIe 4.0 подвоює пропускну здатність 990 Pro 2TB порівняно з попереднім поколінням. Швидкий інтерфейс дає змогу компонентам комп’ютера обмінюватися інформацією практично миттєво.
Формфактор M.2 2280 позбавляє збірку від зайвих дротів, оскільки накопичувач встановлюється безпосередньо в роз’єм материнської плати. Компактні габарити роблять цей SSD універсальним вибором як для просторих корпусів десктопів, так і для ультратонких ноутбуків.
Новий контролер Samsung Pascal у моделі 990 PRO оптимізує кожен аспект опрацювання команд, забезпечуючи рекордні цифри в синтетичних тестах і реальних сценаріях:
Така швидкість стала можливою завдяки технології TurboWrite 2.0, яка виділяє динамічний буфер для прискорення запису.
Довговічність Samsung 990 Pro 2TB підтверджується гарантованим ресурсом запису в 1200 TBW. Пристрій здатний витримати повний перезапис усього обсягу сотні разів.
Інженери впровадили багаторівневу систему захисту від перегріву для підтримки робочих характеристик під навантаженням:
Геймери та творці контенту отримують максимум переваг від переходу на NVMe SSD M2 2TB Samsung. Підтримка технології Microsoft DirectStorage прискорює завантаження ігрових світів, а високі показники IOPS забезпечують плавний геймплей без підвисань під час підвантаження локацій. Під час роботи з відео в 4K або 8K накопичувач гарантує швидкий доступ до вихідних кодів.
Сховище коректно визначається на платформах Intel і AMD, що підтримують стандарт PCIe 4.0, а також працює в слотах попереднього покоління PCIe 3.0 з обмеженням пропускної здатності.
Власники PlayStation 5 часто вважають за краще купити SSD M2 Samsung 2TB, щоб розширити пам’ять консолі, адже накопичувач повністю відповідає вимогам Sony до швидкості та габаритів.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 8.5 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 157 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 317 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 206 x 457 x 380 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2580 |
| Частота відеопам'яті | 17000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20139 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3072 |
| Довжина відеокарти | 300 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Тензорні ядра 4-го покоління Ядра RT 3-го покоління Подвійні кулькові підшипники вентиляторів служать вдвічі довше Технологія 0 дБ дозволяє вам насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші Auto-Extreme прецизійне автоматизоване для більш високої надійності |
| Особливості | Default mode : 2550 MHz (Boost) |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии