Завдяки найвищій продуктивності AMD Ryzen 7 9800X3D став головним вибором для геймерів. Цей флагман поєднує передову архітектуру Zen 5 з удосконаленою технологією 3D V-Cache. Результатом стає безкомпромісна швидкість в іграх і висока ефективність у робочих завданнях, що робить його ідеальним серцем для потужної ігрової збірки.
Нова архітектура Zen 5 значно підвищує продуктивність процесора. Основне поліпшення — зростання числа інструкцій, виконуваних за такт (IPC). Це безпосередньо прискорює роботу в будь-яких застосунках: від ігор до професійного софту. Кожне ядро працює ефективніше, обробляючи більше команд за той самий час.
Ключові вдосконалення Zen 5:
Ryzen7 9800X3D демонструє чудову ефективність як в однопотокових, так і в багатопотокових сценаріях, що підтверджують бенчмарк тести.
Ключова перевага 9800X3D в іграх — оновлена технологія 3D V-Cache. Інженери AMD розмістили додатковий кристал кеш-пам’яті L3 поверх основного чипа. Це рішення створює великий «буфер» для ігрових даних, мінімізуючи затримки.
Сумарний обсяг L3-кешу сягає 96 МБ. Такий кеш дає змогу процесору зберігати великі обсяги інформації, не звертаючись до повільнішої оперативної пам’яті. Це значно знижує затримки і забезпечує стабільно високу частоту кадрів, особливо у вимогливих проєктах з відкритим світом.
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box 100–100001084wof пропонує продуктивність флагманського рівня. Процесор оснащений 8 ядрами і 16 потоками з максимальною тактовою частотою 5.2 ГГц.
Головні особливості:
Ця платформа робить збірку не просто потужною, а й перспективною на кілька років уперед. Помірне тепловиділення в 120 Вт вимагає якісної системи охолодження. У підсумку рішення купити Ryzen 7 9800X3D стає оптимальним для ентузіастів, які збирають топовий комп’ютер для безкомпромісного геймінгу.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5200 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 40069 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM5 відкрила доступ до процесорів Ryzen 7000 і 9000, але переплачувати за X670E заради функцій, які не стануть у пригоді в ігровій збірці, немає сенсу. Економити на безіменній платі з урізаним живленням — ризиковано. Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WiFi утримує баланс: чипсет B650, повнорозмірний ATX і набір інтерфейсів, якого вистачить і геймеру, і тому, хто збирає перший ПК на сокеті AM5.
MSI виділила процесору 12+2+1 фазу живлення за схемою Duet Rail Power System. Дванадцять фаз працюють на ядра, дві — на SoC, одна — на допоміжні ланцюги. Такий запас утримує стабільну напругу навіть при навантаженні Ryzen 9 з пакетним споживанням 162 Вт. Чотири слоти DDR5 приймають до 256 ГБ оперативної пам’яті і розганяються до 7200+ МГц у конфігурації з одним модулем на канал. Профілі AMD EXPO активують розгін в один клік — без ручного підбору таймінгів.
Конструкція Steel Armor у B650 WiFi від MSI підсилює основний слот PCIe 4.0 x16 — додаткові точки пайки не дають важкій відеокарті розхитати контакт. Два слоти M.2 на шині PCIe 4.0 x4 приймуть NVMe-накопичувачі, а чотири SATA-порти — жорсткі диски і SSD.
На задній панелі B650 GAMING PLUS WiFi:
Збільшені радіатори в MSI B650 GAMING PLUS накривають силові каскади VRM з обох боків сокета і відводять тепло через термопрокладки з теплопровідністю 7 Вт/(м-К). Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr захищає перший слот — накопичувач не скидає швидкість під час тривалого запису. Шестишарова друкована плата з підвищеним вмістом міді розподіляє струми рівномірніше за стандартну чотиришарову і краще розсіює тепло. Шість роз’ємів під вентилятори — процесорний, для помпи РСО і чотири системних — вистачає для продувного корпусу без зовнішніх контролерів.
MSI додала в B650 GAMING PLUS WiFi набір функцій, які виходять за рамки базової плати:
Click BIOS у MSI B650 GAMING PLUS Wi-Fi ділить інтерфейс на спрощений режим для новачків і розширений — щоб тонко налаштувати кожен параметр. Функція EZ OC Tuning пропонує три профілі PBO Thermal — 85, 75 і 65 °C — які знижують температуру процесора без втрати продуктивності. Game Boost прискорює систему в одне клацання. Кнопка Flash BIOS на задній панелі оновлює прошивку з флешки без встановленого процесора і пам’яті — зручно під час апгрейду на нове покоління Ryzen. Затискач EZ M.2 Clip фіксує накопичувач без викрутки.
На сайті Telemart можна підібрати плати під конкретну збірку через конфігуратор ПК, також працюють фахівці, готові проконсультувати онлайн із будь-яких питань про товар.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+2+1 Теплове рішення преміум-класу: збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки з дроселем та M.2 Shield Frozr 2.5G LAN з Wi-Fi 6E 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Audio Boost: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення в гру |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5060 Ti – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Відеокарта Prime GeForce RTX 5060 Ti має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена металевою пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2647 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22843 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4608 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2617MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний |
Що вища роздільна здатність монітора і важчі робочі сцени, то критичніша пропускна здатність оперативної пам’яті. Kingston Fury Beast DDR5 6000 МГц у комплекті 2x16 ГБ розв?язує це завдання: виробник підібрав частоту і таймінги CL30–36-36 на точці, де приріст відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування BIOS.
Kingston вмістила 32 ГБ у два DIMM-модулі KF560C30BBK2–32 з низькопрофільним алюмінієвим радіатором. Висота планки — 6.62 мм за габаритів 133.35 x 34.9 мм: комплект поміщається під баштові кулери і в компактні корпуси. На кожному модулі — інтегрований контролер живлення (PMIC), який регулює напругу точніше, ніж схема материнської плати.
Три профілі XMP 3.0 покривають різні сценарії: основний розганяє до 6000 МГц при CL30 і 1.4 В, альтернативний працює на 5600 МГц, а JEDEC — на безпечних 4800 МГц при 1.1 В. Пропускна здатність на максимумі — 48 000 МБ/с.
Крім того, Kingston вбудувала корекцію помилок на рівні кристала (On-Die ECC) — експериментувати з розгоном можна без ризику втрати даних. Програмований PMIC зберігає два користувацькі слоти — після тонкого налаштування в BIOS свої таймінги і напругу можна записати прямо на модуль.
Два модулі Kingston Fury DDR5 6000 МГц по 16 ГБ запускають двоканальний режим автоматично — достатньо встановити планки в слоти A2 і B2. Кожен модуль працює через два 32-бітові підканали, що подвоює кількість одночасних звернень. Приріст пропускної спроможності у двоканальній конфігурації особливо помітний у рендерінгу, компіляції та іграх із відкритим світом. Активація XMP в UEFI займає один клік: плата зчитує профіль і виставляє частоту, таймінги і напругу.
Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz офіційно підтримує Intel XMP 3.0. MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE протестували і схвалили модулі Fury Beast DDR5. На платформах Intel 12–14 поколінь комплект працює зі штатними профілями без додаткових налаштувань. Плати на AMD AM5 розпізнають JEDEC-профіль, але EXPO комплект не підтримує — частоту доведеться виставляти вручну через BIOS. Виробник підкріплює сумісність п’ятирічною гарантією.
Fury 32gb DDR5 6000 розкриває потенціал у завданнях з інтенсивним перезаписом даних:
На JEDEC-профілі модулі споживають 1.1 В — менше, ніж DDR4 на порівнянних частотах. Навіть за максимальних 1.4 В і 6000 МГц алюмінієвий радіатор утримує температуру в робочому діапазоні до 85 °C. Підібрати Kingston Fury Beast DDR5 і компоненти для апгрейду зручно в Telemart — кешбек 10% бонусами поверне частину вартості, а оцінити модулі наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 85 |
| Вага | 1.96 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека AFC - (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) OPP - (Захист від перевантаження по сумарній потужності по всіх каналах) OTP - (Захист від перегріву) OVP - (Захист від подачі підвищеної напруги) SCP - (Захист від короткого замикання) SIP - (Захист від сплесків і кидків напруги) UVP - (Захист від пониження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2200 |
| Максимальне TDP | 130 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 3 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 100 x 65 |
| Вага | 350 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | 2.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | SATA III |
| NVMe | Без підтримки протоколу NVMe |
| Контролер | SM2259 |
| Швидкість читання | 550 |
| Швидкість запису | 520 |
| Ресурс записи (TBW) | 600 |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн годин |
| Споживана потужність |
0.06 Вт (в режимі простою) 0.2 Вт (в середньому) 1.3 Вт (максимум при читанні) 3.2 Вт (максимум під час запису) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
256-бітове шифрування XTS-AES Вібрація при роботі 2.17G (пікова) з частотою 7-800 Гц Вібрація при простої 20G (пікова) з частотою 10-2000 Гц |
| Габарити | 101.1 x 69.85 x 7 |
| Вага | 40 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
WD Red Plus допомагає підготуватися до навантажень, що збільшуються
Накопичувачі WD Red Plus призначені для роботи в мережевих сховищах даних на підприємствах середнього бізнесу, так і для навантажень в домашніх офісах. Вони ідеально підходять для захисту, архівування даних та надання загального доступу до них у мережевих системах зберігання з 8 відсіками. Накопичувачі WD Red Plus для мережевих систем зберігання забезпечують універсальність та гнучкість. Можете не сумніватися у надійності зберігання важливих персональних та робочих файлів, а також надання доступу до них.
Для підприємств малого та середнього бізнесу
Накопичувачі WD Red Plus забезпечують швидкодію, високу швидкість та велику ємність. Вони створені для захисту, зберігання та передачі великого обсягу корпоративних даних між великою кількістю користувачів мережевих сховищ. Ви можете бути впевнені, що накопичувачі WD Red Plus забезпечать безкомпромісну швидкодію в мережевих системах зберігання конфігурацією до 8 відсіків. Накопичувачі поставляються з обмеженою гарантією на 3 роки.
Для віддалених співробітників та досвідчених користувачів
Ви є досвідченим користувачем, якому потрібен максимум потужностей для роботи з HD-відео? А може, ви віддалений співробітник, якому потрібно зберігати тисячі електронних документів? З накопичувачами WD Red Plus вам буде легко впорядкувати, захистити весь ваш контент і надавати до нього доступ.
Унікальна технологія NASware 3.0
Сучасна технологія Western Digital NASware 3.0 ексклюзивно реалізована у кожному жорсткому диску WD Red Plus. Сучасна технологія NASware 3.0 підвищує швидкодію накопичувача завдяки покращенню параметрів сумісності, інтеграції, можливостей модернізації та надійності. Після появи жорстких дисків WD Red Plus з технологією NASware вам не потрібно гадати, який диск вибрати.
Оптимальна сумісність із мережними пристроями зберігання
Вони призначені для мережевих систем зберігання, а наш унікальний алгоритм допомагає досягти оптимального співвідношення продуктивності та надійності при використанні дисків у мережевих пристроях зберігання та масивах RAID. Іншими словами, WD Red Plus - це один із тих дисків, які сумісні з максимальною кількістю мережевих пристроїв зберігання. Але ви не повинні просто вірити нам на слово. Жорсткі диски WD Red Plus перевірені на сумісність із великою кількістю технологій та мережевих пристроїв зберігання, що виготовляються нашими партнерами.
3D Active Balance Plus
Розроблена Western Digital вдосконалена технологія балансування у двох площинах суттєво підвищує швидкодію та надійність накопичувачів. Відсутність правильного балансування в накопичувачах може скорочувати термін їхньої служби, знижувати з часом їхню швидкодію і призводити до надмірної вібрації і шуму у багатодискових системах.
Цілодобова експлуатація
Оскільки мережна система зберігання працює цілодобово, для неї потрібні надійні диски. Диски WD Red Plus із середнім часом напрацювання на відмову (MTBF) до 1 мільйона годин призначені для цілодобової роботи.
| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Red Plus |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 175 |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 |
| Буфер обміну | 64 |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн |
| Рівень шуму | 26 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 300 g (при зберіганні) |
| Робоча температура | Від 0 до 65 |
| Додатково | Рекомендований для NAS серверів |
| Габарити | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Вага | 450 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково |
PCCooler MA100 Mesh Tempered Glass - це гарний корпус для ігрових комп'ютерів Він має привабливий дизайн, хорошу вентиляцію та підтримку рідинного охолодження Корпус також досить місткий, щоб вмістити будь-які компоненти для ігрового комп'ютера. |
| Матеріал | SPCC Сталь, пластик і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.4 |
| Габарити | 446 x 360 x 200 |
| Вага | 4 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии