Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії забезпечують максимальну продуктивність, незалежно від того граєте ви в найновіші ігри чи займаєтеся їх розробкою.

AMD продовжує лідирувати в іноваціях ігрової індустрії, випускаючи перший в світі ігровий процесор з chip-stacking, що значно підвищують продуктивність. Процесори AMD Ryzen™ 7 5800X3D з технологією AMD 3D V-Cache™ мають безпрецедентну кеш-пам'ять 3-го рівня об'ємом 96 МБ, що дозволяє грати на 15% швидше в режимі 1080p.

Грайте в найвибагливіші ігри, насолоджуйтеся 3D рендерингом та відео на базі процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК. Вони забезпечують неймовірну продуктивність завдяки 16 ядрам, 32 потокам, тактовій частоті до 4,9 ГГц та кэш-пам'яттю до 100 МБ для вибіркових процесорів.

Скористайтеся перевагами іноваційних технологій AMD, таких як Precision Boost 2 та Precision Boost Overdrive. Продуктивність відповідає ефективності 7-нм ядра Zen 3, що знаходиться в основі даних процесорів , тому ваша установка достатньо охолоджується при високих навантаженнях. З PCIe® 4.0 ви можете максимально оптимізувати графіку та пропускну спроможність.

Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК сумісні з материнськими платами AMD 400 і 500 серії з легким оновленням BIOS. Вони готові до точного налаштування за допомогою Ryzen ™ Master. Підключайтеся до гри швидше, завантаживши AMD StoreMI, щоб зберігати інформацію на жорсткому диску зі швидкістю SSD.

of CPU Cores: 16
of Threads: 32
Max Boost Clock: Up to 4.9GHz
Base Clock: 3.4GHz
Thermal Solution (PIB): Not included
Default TDP / TDP: 105W
Graphics Model: Discrete Graphics Card Required

| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3600 |
| Максимальна тактова частота | 4200 |
| Об'єм кешу L3 | 16384 |
| Кодова назва мікроархітектури | Cezanne |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 3.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS Prime B450M-A II — фундамент першої AM4-збірки на чипсеті AMD B450 з відкритим шляхом до апгрейду без заміни материнської плати. У форматі microATX 244?240 мм плата поміщається і в компактні корпуси Mini Tower, і в повнорозмірні Midi-Tower.
Складальнику AM4 доступна рідкісна гнучкість — одна плата працює з чотирма поколіннями Ryzen. Prime B450M-A II підтримує всі чотири покоління, низку APU Raven Ridge / Picasso / Renoir / Cezanne і лінійку Athlon з графікою Radeon Vega.
Стартовий Ryzen 3 1200 можна поміняти на Ryzen 5 5600 однією заміною CPU — для Ryzen 5000 на B450 потрібна свіжа прошивка, і тут працює BIOS FlashBack: оновлення не вимагає CPU і пам?яті, потрібна тільки USB-флешка з файлом і натиснути кнопку на задній панелі.
У материнської плати ASUS Prime B450M-A II — 6-фазна підсистема живлення CPU з радіатором VRM на термопрокладках. Шість фаз із радіатором закривають 65-ватні Ryzen робочих та ігрових збірок — плата тримає частоту під тривалим навантаженням без троттлінгу. DIGI+ VRM керує напругою в реальному часі та згладжує піки під час завантаження всіх ядер.
Радіатор VRM — поліпшення другої ревізії: у першій платі його не було, ASUS додала алюмінієві пластини з термопрокладками і розширила робочий діапазон CPU.
У ASUS Prime B450M-A — чотири слоти DDR4 у двоканальній схемі: сумарний обсяг до 128 ГБ, частота від 2133 МГц до 4400 МГц у режимі розгону. Через EZ XMP у BIOS можна активувати профіль модулів однією кнопкою — частота підійметься до значення, яке задав виробник модулів.
Під накопичувач використовується слот M.2 формату 22110 на інтерфейсі PCIe 3.0 x4 для NVMe SSD або M.2 SATA, пропускна здатність до 32 Гбіт/с. Паралельно працюють 6 портів SATA III з підтримкою RAID 0, 1 і 10.
PCIe-слотів три: основний x16 третього покоління для відеокарти і два x1 для звукової карти або адаптера. SafeSlot Core тримає x16 в 1.6 раза міцніше за стандартний слот.
На задній панелі — шість портів USB: два USB 3.2 Gen 2 Type-A на 10 Гбіт/с і чотири USB 3.2 Gen 1 Type-A на 5 Гбіт/с. Відеовиходи покривають збірку з APU: D-Sub (VGA), DVI-D і HDMI 2.0b з 4K при 60 Hz — без перехідників до старих і сучасних моніторів.
LAN — гігабітний Realtek RTL8111H під захистом LANGuard, аудіо — Realtek-кодек 7.1 з каналами, розведеними по окремих шарах PCB, і вбудованим підсилювачем для навушників. RGB-роз’єм 12V з підтримкою Aura Sync розширює світлову схему — через Armoury Crate можна зібрати єдиний сценарій для стрічок та інших Aura-сумісних пристроїв.
5X Protection III — комплект захисних функцій, спільний для всієї серії ASUS B450M і PRIME:
Радіатор VRM з термопрокладками знімає тепло з MOSFET у зоні фаз CPU. Stack Cool 3+ працює на рівні PCB: мідний шар подвоєної щільності (2 унції на квадратний фут) опускає температуру компонентів на 20 °C. Hybrid Fan Headers підтримують PWM- і DC-вентилятори — через Fan Xpert 2+ можна налаштувати індивідуальні криві обертів із прив’язкою до датчиків температури.
ASUS проганяє кожну плату через більш ніж 8000 годин заводських тестів — температурні цикли, тряска, падіння, соляний туман.
У Telemart на материнську плату ASUS B450M діє гарантія 3 роки, доставлення — Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по всій Україні. У конфігураторі ПК можна зібрати на цій основі повну систему — CPU, пам’ять і накопичувач підібрати під бюджет в одному вікні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 6 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE — компонент, що дає змогу зібрати ігровий ПК із трасуванням променів і AI-апскейлінгом без переплати за флагман. Архітектура Ampere з повним набором RT- і тензорних ядер, 8 ГБ відеопам’яті та фірмове охолодження WINDFORCE V2 вмістилися у двослотовий корпус довжиною 198 мм.
В основі GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE V2 — графічний процесор GA106–150 з 2560 ядрами CUDA і заводським розгоном. Вісім гігабайтів GDDR6 на 128-бітній шині працюють на частоті 14 Гбіт/с — вистачає для текстур високої якості в Full HD. PCIe 4.0 x16, два DisplayPort 1.4a і два HDMI 2.1 готують відеокарту до актуальних платформ і HDR-моніторів.
NVIDIA подвоїла пропускну здатність FP32 в Ampere: двадцять потокових мультипроцесорів обробляють два типи обчислень паралельно, і RTX 3050 видає більше, ніж передбачає цінник. Тензорні ядра третього покоління прискорюють AI-завдання — від суперроздільної здатності DLSS до шумозаглушення в креативних застосунках. При цьому карта вкладається в 130 Вт TDP і працює від одного 8-pin конектора — легкий апгрейд ПК без заміни блоку живлення.
Двадцять RT-ядер другого покоління прораховують відображення, тіні та глобальне освітлення апаратно — без навантаження на шейдерні блоки. У Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Portal RTX реалістична графіка з фізично коректним світлом змінює сприйняття сцени цілком. RTX 3050 справляється з Ray Tracing у Full HD, а DLSS компенсує додаткове навантаження на GPU.
DLSS залучає тензорні ядра для AI-апскейлінгу: GPU рендерить кадр у зниженій роздільній здатності, нейромережа відновлює деталі. На RTX 3050 приріст продуктивності в іграх досягає 30–50% без видимої втрати чіткості. У важких сценах із трасуванням променів DLSS перетворює просідання на стабільний геймплей — різниця особливо відчутна при переході від 1080p до 1440p.
GIGABYTE оснастила відеокарту фірмовим охолодженням WINDFORCE з двома 90-мм вентиляторами і мідними теплотрубками прямого контакту:
NVIDIA Reflex скорочує затримку введення між рухом миші та реакцією на екрані — у кіберспортивних шутерах швидкість відгуку визначає точність прицілювання. RTX 3050 підтримує Reflex у десятках тайтлів: Valorant, Fortnite, Apex Legends, Escape from Tarkov. Frame Warp у складі Reflex 2 коригує останній кадр перед виведенням на дисплей, скорочуючи затримку ще сильніше.
GIGABYTE GeForce RTX 3050 розкривається в Full HD: 2560 ядер CUDA і 8 ГБ пам’яті витягують 60+ FPS на високих налаштуваннях в AAA-тайтлах. У 1440p карта тримає Fortnite і CS2 на ультра, а важкі проєкти на кшталт Cyberpunk 2077 вимагають DLSS для стабільних 60 FPS. Роздільна здатність 4K — територія невимогливих ігор і мультимедіа: відеостримінг і HDR-контент відеокарта відтворює без відчутного навантаження.
Апаратний кодувальник NVENC бере на себе кодування потоку H.264/H.265 — OBS і аналогічні програми записують стрим без навантаження на процесор. NVIDIA Broadcast додає AI-шумозаглушення, віртуальний фон і автокадрування без додаткового обладнання.
Studio-драйвери розширюють можливості відеокарти в професійних сценаріях:
У Telemart підібрати відеокарту під завдання допоможуть фахівці з 15-річним досвідом. Оплата товару можлива при отриманні та онлайн.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1792 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12983 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 198.1 |
| Висота відеокарти | 120.6 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів Керування за допомогою GIGABYTE CONTROL CENTER (GCC) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Термонаклейки, що розсіюють тепло Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний з червоним |
| Статус ОЗП | Нова |
80 PLUS BRONZE
Ефективність блоку живлення безпосередньо впливає на продуктивність та енергоспоживання системи. Сертифікація 80 PLUS гарантує низьке енергоспоживання та кваліфікований рівень ефективності.
ДИЗАЙН ЗАХИСТУ
Захист призначений для захисту механізмів блоку та забезпечує комплексний захист.
ТЕМПЕРАТУРНА АДАПТАЦІЯ
Завдяки надійній конструкції ваша система працюватиме з максимальною продуктивністю навіть за умов високих температур. Цей міцний блок живлення забезпечує стійку роботу незалежно від умов довкілля.
120-мм вентилятор з низьким рівнем шуму
120-міліметровий вентилятор знижує рівень шуму, забезпечуючи при цьому чудове розсіювання тепла.
Кабелі MAG A550BNL плоскі та виконані в чорному кольорі. Плоскі кабелі спрощують керування кабелями та зменшують головний біль! Завдяки плоским кабелям вся система може бути організованішою.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 550 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 45.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3600 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 300 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Споживана потужність |
4.4 Вт (запис) 4.3 Вт (читання) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка TRIM і S.M.A.R.T Буфер пам'яті хоста (HMB) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановити СРО | Без можливості встановити СВО |
| Максимальна висота кулера | 150 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 5.25″ відсіків | 1 x 5.25″ відсік |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 230 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Матеріал | Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 370 x 180 x 412 |
| Вага | 3.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии