Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 5000 |
| Ресурс записи (TBW) | 640 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
ASUS · сокет AM5 · чипсет AMD B850 · ATX
TUF GAMING B850-PLUS WIFI
Материнська плата розкриває можливості платформи AMD Ryzen і доповнює їх ігровими функціями та перевіреною часом надійністю TUF. Відбірна елементна база, посилене живлення та сумісність із різними системами охолодження — усе для стабільної максимальної продуктивності в іграх і завданнях зі штучним інтелектом.
Фази живлення14+2+1по 80 А, DrMOSDDR58000+МТ/с (OC), EXPO, AEMPPCIe 5.0x16 + M.2відеокарта та NVMeМережаWi-Fi 7+ Ethernet 2,5 Гбіт/с
Огляд плати
З процесорами Ryzen 8000 основний слот працює як PCIe 4.0 (x8/x4). Слот PCIEX16(G4) ділить лінії з M.2_3 і вимикається, коли зайнятий M.2_3.

Продуктивність
Для максимальної продуктивності процесорів AMD вирішальне значення має стабільне живлення. Схема розрахована на багатоядерні процесори: 14 + 2 + 1 силових модулів по 80 А, кожен із драйвером і MOSFET верхнього та нижнього плеча (DrMOS).
14фаз Vcore, 80 А2фази SOC, 80 А1фаза Misc, 80 А 8-шарова платакраще відводить тепло від зони живлення, підвищує стабільність і розгінний потенціалProCool 8+8фірмові роз'єми живлення процесора: надійний контакт, низький опір, краще розсіювання теплаКомпоненти TUFдроселі TUF і конденсатори TUF 5K Black Metallic: термостійкість вища до 52%, термін служби в 2,5 раза довший за звичайніDigi+ VRMцифрове регулювання напруги в реальному часі за будь-якого навантаження
Пам'ять
Плата розкриває потенціал модулів DDR5 — і ультрашвидких комплектів, і модулів початкового рівня: до 8000+ МТ/с у розгоні.
AMD EXPO — готові профілі розгону, а для ентузіастів — широкий набір налаштувань в UEFI.
ASUS AEMP сам визначає мікросхеми пам'яті в комплекті з обмеженнями PMIC і пропонує профілі з оптимізованими частотою, таймінгами та напругою.
* Результати розгону залежать від серії процесора.

Накопичувачі
Один слот M.2 підтримує PCIe 5.0 — до 128 Гбіт/с, а всі слоти M.2 підтримують RAID-масиви з NVMe-накопичувачів (AMD RAIDXpert2).
PCIe 5.0 x4128Гбіт/сPCIe 4.0 x464Гбіт/сPCIe 3.0 x432Гбіт/с* Теоретична пропускна здатність; реальна швидкість відрізняється.
Охолодження

Великий радіатор над MOSFET і дроселями.

Усі три слоти M.2 з радіаторами — накопичувачі працюють на повній швидкості без перегріву.

Збільшена площа поверхні покращує тепловіддачу.

Окрема мікросхема захищає всі роз'єми вентиляторів від перегріву й перевантаження за струмом.

CPU, CPU OPT і 4 корпусні; тип вентилятора (PWM або DC) визначається автоматично.

Кожен роз'єм вентилятора можна регулювати за даними до трьох термодатчиків у Fan Xpert 4.

Окремий роз'єм для помпи рідинного охолодження (PWM або DC).

Кулери ASUS AIO створені, щоб розкрити розгінний потенціал систем на платах TUF Gaming, — функціональні, надійні та в єдиному стилі.
Інтерфейси
PCIe 5.0 удвічі швидша за PCIe 4.0 і готова до завдань з інтенсивним обміном даними. На задній панелі — USB Type-C 20 Гбіт/с, для передньої панелі — роз'єм USB Type-C 10 Гбіт/с, є роз'єм для карти Thunderbolt (USB4).
PCIe 5.0 x16512Гбіт/с сумарноPCIe 4.0 x16256Гбіт/с сумарно
Швидкий порт для зовнішніх накопичувачів і периферії.

Роз'єм для порту Type-C на корпусі, живлення до 5 В / 3 А.

10 портів USB: 1 × USB-C 20 Гбіт/с, 3 × USB-A 10 Гбіт/с, 4 × USB-A 5 Гбіт/с, 2 × USB 2.0
DisplayPort (до 8K@30 Гц) і HDMI (до 4K@60 Гц) для вбудованої графіки
Ethernet 2,5 Гбіт/с, роз'єми Wi-Fi-антени, 5 аудіороз'ємів, кнопка BIOS FlashBack
Усередині: 1 × USB-C 10 Гбіт/с, 1 × USB 5 Гбіт/с (2 порти), 2 × USB 2.0 (4 порти), роз'єм Thunderbolt (USB4)
Для ентузіастів ПК

Антена Wi-Fi встановлюється й фіксується одним рухом замість закручування двох кріплень.

Індикатори показують, чи все гаразд із процесором, пам'яттю, відеокартою та накопичувачем під час старту.

Оновлення BIOS із флешки FAT32 натисканням кнопки — навіть без процесора та пам'яті.

Захищає порти, спрощує складання й покращує вигляд системи.
PCIe Slot Q-Releaseкнопка знімає фіксатор першого слота PCIe — відеокарта виймається одним натисканнямM.2 Q-Latchвстановлення й зняття SSD M.2 без інструментів і гвинтівНадійність

Слот PCIe посилено металом, і він надійніше тримає важку відеокарту; SafeDIMM захищає слоти пам'яті під час встановлення модулів.

Схема захисту від статики витримує розряд до 10 кВ через повітря та до 6 кВ при контакті.

Антикорозійна сталь; плата пройшла 72-годинний тест у соляному тумані — суворіший за галузевий стандарт.
Мережевий порт захищено від статичної електрики та стрибків напруги.
2,5×більший витримуваний стрибок напруги15 кВпроти 6 кВ у звичайного порту72 годвипробування задньої панелі в соляному тумані* Рівень захисту залежить від реалізації технології LANGuard.

ASUS співпрацює з провідними виробниками комплектуючих, щоб гарантувати сумісність плати з корпусами, блоками живлення, кулерами та комплектами пам'яті.
Ігри

2×2, діапазони 2,4/5/6 ГГц, канали 160 МГц, до 2,9 Гбіт/с, 4096-QAM і Multi-Link Operation для стабільного зв'язку з низькою затримкою. Bluetooth 5.4.

Контролер Realtek пришвидшує дротове підключення на наявній кабельній інфраструктурі.
* Wi-Fi 7 потребує підтримки з боку роутера та ОС (Windows 11 24H2 або новіша); діапазон 6 ГГц доступний не в усіх країнах.
Інтелектуальна оптимізація мережі для стабільного з'єднання та повної швидкості Wi-Fi 7.
Traffic Monitorпоказує завантаження каналів Wi-Fi і допомагає перейти на вільнийDirection Finderпідказує оптимальне положення антени (5 і 6 ГГц)Fast Checkшвидко оцінює рівень сигналу Wi-Fi
Звук
Співвідношення сигнал/шум 120 дБ на лінійному виході та 113 дБ на лінійному вході, автовизначення опору навушників, вбудований підсилювач, до 32 біт / 192 кГц. Екран TUF Gaming, розділення аудіоканалів по шарах плати, японські конденсатори та схема придушення клацань.
Алгоритм обробки звуку для колонок і навушників: менше спотворень, насиченіші низькі частоти, режими під контент і еквалайзер.




Підсвічування
Підсвічування торцевої зони плати синхронізується з відеокартами, периферією та іншими пристроями Aura Sync. Три роз'єми ARGB 2-го покоління підтримують до 500 світлодіодів і самі визначають підключені стрічки.
Інтелектуальні функції

Профілі процесора та охолодження для оптимального розгону — автоматично або як відправна точка для ручного налаштування.

Одним клацанням балансує температуру та шум: короткий стрес-тест і автоналаштування вентиляторів за температурою процесора.

Піднімає межі струму та напруги для розгону; ліміти EDC і PPT налаштовуються вручну.

Режим EZ для швидкого налаштування та Advanced із пошуком параметрів, графіком вентиляторів і вимкненням підсвічування; Q-Dashboard наочно показує підключення плати.

Підсвічування Aura Sync, Fan Xpert 4, реєстрація пристроїв і оновлення ПЗ в одному застосунку.

Ліміт потужності процесора, приглушене підсвічування й тихий профіль вентиляторів для меншого споживання.
AI AdvisorШІ-помічник ASUS відповідає на запитання про залізо природною мовою (доступність залежить від регіону)ASUS DriverHubзнаходить, встановлює та оновлює драйвери одним клацаннямASUS MyHotkeyшвидке оновлення BIOS і завантаження ОС під час апгрейдуASUS GlideXдублювання та розширення екрана, одна клавіатура й миша для ПК, планшета та смартфонаДля сучасних ігрових і творчих ПК
Ігрова збірка на платформі AMD починається з материнської плати: у неї встановлюють процесор, пам’ять, відеокарту й накопичувачі. А від чипсета й набору роз’ємів залежить, яке залізо працюватиме в системі. ASUS TUF Gaming B850 Plus WiFi — плата формату ATX на чипсеті AMD B850 під процесори Ryzen із роз’ємом AM5. Під неї можна зібрати геймерське рішення середнього та старшого рівня. У серії TUF Gaming на першому місці запас міцності та стабільна робота під навантаженням — це основа для ігрового ПК на роки.
Від чипсета й сокета залежить, які процесори стануть на «материнку» і скільки ліній PCIe дістанеться відеокарті та накопичувачам. Материнська плата ASUS TUF Gaming B850-Plus WiFi працює на чипсеті AMD B850 — це середній сегмент платформи AM5.
На B850 відеокарті завжди дістається повноцінний слот PCIe 5.0, тоді як у попереднього B650 він часто залишався у версії 4.0, тому плата не стає вузьким місцем для сучасної відеокарти. Роз’єм AM5 сумісний із Ryzen 7000, 8000 і 9000, тому систему можна зібрати на доступному процесорі, а згодом перейти на старший без заміни плати.
Старші Ryzen під повним навантаженням споживають понад 140 Вт і зберігають високу частоту лише за стабільного живлення — за нього відповідає підсистема VRM. Струм на процесор подають чотирнадцять силових каскадів по 80 А, ще два живлять вбудовану графіку й один — контролер пам’яті, разом схема 14+2+1 DrMOS.
Силові каскади охолоджують радіатори VRM: у тесті з Ryzen 9 9950X за 142 Вт і активному PBO температура вузла залишалася близько 57 °C. Такий запас означає, що ASUS B850 Plus WiFi не обмежує процесор за частотою ні під час довгих ігрових сесій, ні під час рендерингу.
Від швидкості пам’яті й накопичувачів залежить, як швидко дані надходять до процесора й відеокарти. Чотири слоти DIMM на ASUS TUF Gaming B850-Plus вміщують до 256 ГБ DDR5: базова частота — 4800 МГц, а в розгоні з профілем AMD EXPO модулі працюють на частотах понад 8000 МГц. Для Ryzen на AM5 робочий оптимум — DDR5-6000–6400, вище контролер пам’яті додає затримку без помітного приросту FPS.
Відеокарта встановлюється в слот PCIe 5.0 x16 із металевим захистом SafeSlot — у шини п’ятого покоління залишається запас під GPU наступних поколінь. У три слоти M.2 з радіаторами встановлюють NVMe-накопичувачі: верхній працює на PCIe 5.0 x4 і пропускає до 128 Гбіт/с, удвічі більше за PCIe 4.0 на двох інших. Чотири порти SATA III залишаються під звичайні диски й SATA-SSD.
Для виходу в мережу на платі є і бездротовий модуль, і дротовий контролер. Wi-Fi 7 на чипі MediaTek MT7925 працює в діапазонах 2.4, 5 і 6 ГГц і через технологію MLO об’єднує кілька каналів одразу, що знижує затримку в онлайн-іграх. Через Bluetooth 5.4 підключаються геймпади й гарнітури, а дротову мережу обслуговує порт LAN Realtek на 2,5 Гбіт/с. На задній панелі ASUS TUF Gaming B850-Plus розташовані роз’єми USB для різних завдань:
Звук виводить кодек Realtek ALC1220P зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ — проти 95–97 дБ у масових кодеків. Відеовиходи HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 працюють із вбудованою графікою Ryzen і дають змогу виводити зображення без дискретної відеокарти.
Telemart доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest, а із шоуруму плату можна забрати самовивозом. Ігрову збірку зручно оплатити частинами через monobank. На техніку діє гарантія.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ДЛЯ СВЕРХШВИДКОЇ ГРИ
Швидкість, продуктивність та візуальні ефекти працюють разом для плавних кадрів та повного занурення. Надшвидкі відеокарти серії Radeon RX 9000 працюють на базі уніфікованих обчислювальних блоків AMD RDNA™ 4 з покращеними можливостями трасування променів для надглибокого занурення у всіх основних ігрових дозволах. Активуйте AMD HYPR-RX, щоб миттєво включити всі підтримувані технології підвищення продуктивності та скорочення затримок у тисячах ваших улюблених ігор. Насолоджуйтесь високоякісним масштабуванням на базі штучного інтелекту з AMD FidelityFX™ Super Resolution 4, що забезпечує захоплюючий ігровий процес зараз і довгі роки вперед.
КЛАС QUICKSILVER
Клас Quicksilver є прикладом сучасного аеродинамічного стилю за допомогою чистого та елегантного дизайну. Це продуманий дизайн з єдиною метою – максимізувати повітряний потік для покращення охолодження та продуктивності. Лінійка відеокарт Quicksilver – це лінійка продуктивних відеокарт XFX. Відеокарти моделі Quicksilver володіють відмінною охолоджувальною здатністю, а також високим розгоном і деякими з наших інноваційних функцій на деяких моделях.
ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК І ЕСТЕТИКА
З кожною ітерацією класу XFX Quicksilver ми намагаємося спростити конструкцію та одночасно покращити теплові характеристики. Холодна пластина з нікельованої міді, вентилятори з подвійними шарикопідшипниками та 6-міліметрові теплові трубки - все це разом забезпечує приголомшливу продуктивність кулера та тепловіддачу.
Налаштований кожух
Графічні процесори класу Quicksilver серії 9000 оснащені магнітними крилами, що настроюються, які можна легко зняти і замінити відповідно до вашого стилю і потреб. Потрібен 3d-принтер - 3D-файли доступні у розділі завантажень.
Архітектура AMD RDNA 4
Створена на основі новаторської архітектури AMD RDNA™ 4 з технологією чіплетів, відеокарти серії AMD Radeon™ RX 9070 забезпечують продуктивність, візуальні ефекти та ефективність наступного покоління.
Надпотужні візуальні ефекти, покращені за допомогою ІІ
Зануртеся в дію реалістичних візуальних ефектів з трасуванням променів наступного покоління. Грайте з ідеальною чіткістю з вищою якістю, масштабуванням зображення AMD FidelityFX™ Super Resolution на базі ІІ з удосконаленою генерацією кадрів у підтримуваних іграх. Покажіть свої навички повною мірою з покращеними можливостями мультимедіа та потокової передачі за допомогою AMD Radiance Display™ Engine
МИТТЯВА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО РУХУ
Підніміть миттєву продуктивність AMD Radeon™ на більш високий рівень за допомогою надпотужного програмного забезпечення AMD. Увімкніть AMD HYPR-RX одним клацанням миші, щоб розкрити справжній потенціал вашого графічного процесора Radeon™, використовуючи об'єднані сили AMD Radeon™ Super Resolution, AMD Fluid Motion Frames, AMD Radeon™ Anti-Lag та AMD Radeon™ Boost. UX з надійними драйверами та підтримкою ігор нульового дня забезпечить готовність ігрових оптимізацій до роботи для забезпечення високої частоти кадрів, чіткіших візуальних ефектів та низької затримки для тисяч ігрових вражень, які чекають на вас.
AMD FidelityFX
Технологія AMD FidelityFX™ Super Resolution виводить технологію масштабування на новий рівень. Забезпечує неймовірну якість зображення при одночасному підвищенні частоти кадрів у підтримуваних іграх. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR) використовує технологію FSR на рівні драйвера, забезпечуючи вам підвищену продуктивність у тисячах ігор.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2970 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 26932 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 2.1 |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 350 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 800 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Базова частота до: 1660 МГц Ігрова частота до: 2400 МГц |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 2.0 Оживіть свою систему за допомогою 16 готових ефектів RGB-підсвічування з використанням ПЗ Kingston FURY CTRL або програмного забезпечення від виробника системної плати для керування RGB-підсвічуванням |
| Габарити | 133.35 x 42.23 x 7.11 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр |
135 мм 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1300–2000 |
| Максимальне TDP | 270 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 168 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 300 000 |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
Dark Rock Pro 5 забезпечує максимальну продуктивність охолодження та практично безшумну роботу Ідеальний вибір для розігнаних систем та вимогливих робочих станцій |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній та мідь |
| Габарити | 168 x 136 x 119.5 |
| Вага | 1290 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 360 |
| Максимальна висота кулера | 178 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 220 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 2 x USB 3.1 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Можливість дзеркальної установки | + |
| Додатково |
Пиловий фільтр знизу Підтримка материнських плат із заднім підключенням для оптимізації простору та зручнішого укладання кабелів Вміщує до 9 вентиляторів і підтримує радіатори до 360 мм для виняткового охолодження Попередньо встановлений кронштейн підтримки GPU запобігає провисанню та забезпечує стабільність Подвійні панелі із загартованого скла товщиною 4 мм забезпечують безперешкодний огляд на 270° Вбудована ARGB-світлова стрічка з 26 світлодіодами, налаштовується та синхронізується через програмне забезпечення материнської плати Безінструментальна кабельна конструкція зі спеціальним відсіком на передній панелі |
| Матеріал | Сталь, пластик і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 446 x 235.5 x 484.65 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии