Процесор AMD Ryzen 5 5600 утвердився на ринку як еталон збалансованого рішення для сучасних ПК. Він пропонує разючу продуктивність для ігор і робочих завдань, спираючись на надійну архітектуру Zen 3. Цей чип став оптимальним вибором для тих, хто шукає максимальну потужність, не виходячи за рамки розумного бюджету, та ідеальну основу для нової збірки або значного апгрейду наявної системи.
В основі Ryzen 5 5600 лежить конфігурація з 6 ядер і 12 потоків, яка забезпечує чудову багатозадачність. Кожне ядро процесора працює з високою ефективністю, завдяки чому CPU легко справляється з вимогливими застосунками і сучасними іграми.
Архітектура Zen 3, розроблена на 7-нм техпроцесі, значно підвищує продуктивність на такт порівняно з попередніми поколіннями, забезпечуючи високу швидкість відгуку системи. Велика потужність кожного окремого ядра робить цей чип універсальним інструментом як для геймерів, так і для творців контенту.
Ключові характеристики Ryzen 5 5600:
Таке поєднання високої частоти та об’ємного кешу забезпечує швидкий доступ до даних, що критично важливо для ігор і професійних програм. Низьке тепловиділення спрощує вимоги до системи охолодження, даючи змогу створити тиху й ефективну збірку.
Одна з головних переваг Ryzen 5 5600 — його сумісність із популярним сокетом AM4. Це дає змогу вибрати материнську плату на різних чипсетах: від бюджетних до флагманських. Підтримка недорогої оперативної пам’яті стандарту DDR4 ще більше знижує підсумкову вартість системи, роблячи потужний геймінг доступнішим. Платформа AM4 довела свою надійність і гнучкість, що робить її надійною основою для ПК на роки вперед.
Вибір платформи AM4 дає користувачеві кілька переваг:
Збірка на базі Ryzen 5 5600 стає не тільки потужною, але й економічно виправданою. Це ідеальне рішення для тих, хто планує поступовий апгрейд або збирає свій перший серйозний ігровий комп’ютер.
Завдяки феноменальному співвідношенню продуктивності та ціни на Ryzen 5 5600, процесор незмінно посідає верхні сходинки в рейтингах і оглядах. Будь-який тест підтверджує, що у своєму ціновому сегменті він пропонує рівень потужності, який можна порівняти з дорожчими моделями.
Процесор постачається з розблокованим множником, що відкриває простір для розгону. Тонке налаштування частоти і напруги дає змогу домогтися додаткового приросту продуктивності, підвищуючи його підсумкову ефективність. Цей процесор — розумний вибір для прагматичних користувачів, націлених на результат.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата MSI B550-A PRO дає продуктивність геймерського рішення без переплати за RGB-декор і надлишкові контролери. Виробник випустив ATX-компонент на чипсеті B550 у лінійці PRO — бюджет вкладено в елементну базу замість підсвічування. Платформа однаково підходить для ігрової збірки та робочої станції — характеристики масштабуються разом із завданнями.
B550-A PRO розкриває потенціал Ryzen 5, Ryzen 7 і Ryzen 9 третього і п’ятого поколінь. Чотири слоти DDR4 приймають до 128 ГБ з частотами до 4400 МГц через профілі A-XMP — запас і для ігрових збірок, і для робочих станцій з важкими проєктами. Апгрейд пам’яті продуманий: старт із двох модулів, розширення до чотирьох у міру зростання навантаження. Верхній PCIe 4.0 x16 віддає відеокарті повну смугу пропускання, а 2-Way CrossFire об’єднує два графічні адаптери AMD в одній системі.
Два M.2 під радіаторами Shield Frozr приймають NVMe-накопичувачі без перегріву під час тривалого запису, шість SATA III закривають потребу в додатковому сховищі. Задня панель зібрала ключові інтерфейси:
MSI реалізувала VRM за формулою 10+2+1: десять фаз живлять процесор, дві — SOC, одна — APU. Цифровий PWM-контролер з Doubler Design розподіляє навантаження рівномірно — плата стабільно постачає енергією Ryzen 9 без троттлінгу.
Радіатори Extended Heatsink через термопрокладку 7W/mK відводять тепло від MOSFET і дроселів, двоунцієва мідь у текстоліті прискорює тепловідведення. Незалежні тести підтвердили запас міцності: VRM тримає робочу температуру навіть із шістнадцятиядерним Ryzen 9 під повним навантаженням. Роз’єм для помпи на 3 А підготує плату до переходу на рідинне охолодження.
MSI вбудувала в B550-A PRO ігрові технології без зайвої обв’язки:
Flash BIOS Button на задній панелі оновлює прошивку без встановленого процесора, пам?яті та відеокарти — вистачить USB-флешки і блока живлення. Після оновлення BIOS плата приймає Ryzen 4000 G-Series — CPU з вбудованим відеоядром для компактних збірок без дискретної графіки. Dragon Center об’єднує моніторинг температур, управління вентиляторами та тюнінг продуктивності в одному вікні.
Підібрати сумісні компоненти до MSI B550-A PRO допоможе конфігуратор ПК на Telemart — онлайн-інструмент допомагає перевірити сумісність і зібрати оптимальну конфігурацію. Кешбек 10% бонусами робить покупку на сайті ще вигіднішою.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 1866 |
| Максимальна частота пам'яті | 4800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC892 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | 2-way CrossFire |
| SYS_FAN | 6 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Високошвидкісні інтерфейси: PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2 з охолодженням M.2 Shield Frozr, AMD Turbo USB 3.2 Gen 2 Аудіосистема Audio Boost Додаток Dragon Center |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Потужні GPU диктують розмір корпусу — трислотові моделі не влазять у компактні збірки. GIGABYTE переглянула цей компроміс: GIGABYTE RTX 5070 WINDFORCE OC 12 GB поміщається в корпус довжиною від 282 мм і зберігає повноцінну продуктивність на архітектурі NVIDIA Blackwell. SFF-формат перетворює відеокарту на варіант для апгрейду ПК без заміни корпусу — від мінівеж до стандартних ATX-систем.
GIGABYTE додала 30 МГц до заводського розгону: boost-частота досягає 2542 МГц проти 2512 МГц у референса. В основі — 6144 ядра CUDA і 12 ГБ пам’яті GDDR7 на 192-бітній шині (28 Гбіт/с). Набір інтерфейсів закриває актуальні стандарти:
NVIDIA спроєктувала Blackwell з фокусом на AI-прискоренні всередині графічного конвеєра. Тензорні ядра п’ятого покоління освоїли формат FP4 — чотирибітні операції прискорюють нейронні шейдери і DLSS без втрати візуальної якості. AI-ядра перехоплюють реконструкцію променів, генерацію кадрів і шумозаглушення у потокових мультипроцесорів. NVIDIA Studio залучає тензорні ядра в креативних застосунках — 3D-рендеринг у Blender і відеомонтаж у DaVinci Resolve працюють паралельно з ігровим навантаженням.
RT-ядра четвертого покоління прискорюють прорахунок перетинів променів із геометрією — віддзеркалення, освітлення і тіні виглядають фотореалістично без критичного падіння FPS. Mega Geometry розширює можливості: GPU обробляє сцени з мільйонами полігонів без спрощення моделей, що критично для відкритих світів на кшталт Cyberpunk 2077. RTX Remix впроваджує трасування променів у класичні DirectX 8/9 ігри, замінюючи текстури та освітлення AI-згенерованими матеріалами.
Головна інновація серії RTX 50 — багатокадрова генерація DLSS 4. Попереднє покоління створювало один проміжний кадр, Blackwell генерує до трьох на кожен відрендеренний. Transformer-моделі точніше аналізують рух і усувають гостинг і мерехтіння ранніх версій DLSS.
Три режими в GIGABYTE RTX 5070 WINDFORCE OC 12GB працюють спільно:
GIGABYTE вмістила три 80-мм вентилятори у 282 мм довжини — індекс WF3 означає WINDFORCE із трьома крильчатками. Alternate Spinning обертає сусідні крильчатки в протилежних напрямках, знижуючи турбулентність. Мідні теплові трубки прилягають до GPU через контактний майданчик, а термогель серверного класу заповнює мікрозазори між кристалом і радіатором. Графенове мастило подовжує ресурс підшипників у 2.1 раза. Габарити 282 ? 110 ? 50 мм вписують карту в компактні SFF-корпуси.
У кіберспорті критична швидкість відгуку — затримка від руху миші до зміни картинки. NVIDIA Reflex 2 синхронізує CPU і GPU, скорочуючи затримку до 27 мс — удвічі нижче базового значення. Frame Warp йде далі: перед надсиланням кадру технологія оновлює положення камери за останніми даними миші, знижуючи затримку до 14 мс. Зниження до 75% змінює відчуття в шутерах і файтингах. NVIDIA Broadcast додає апаратне шумозаглушення і заміну фону для відеостримінгу.
GIGABYTE WINDFORCE 5070 націлена на 1440p — роздільну здатність з оптимальним балансом деталізації та продуктивності в іграх. На високих налаштуваннях карта видає 90–130 FPS у вимогливих AAA-тайтлах, а DLSS 4 підіймає показники вище за 150. У 1080p запас потужності перевищує 200 FPS — монітори 240 Гц розкриваються повністю. 4K теж доступно: 60–80 FPS без DLSS і стабільні 100+ з багатокадровою генерацією.
Telemart пропонує GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE SFF OC з кешбеком 10% бонусами на компоненти. У 12 шоурумах карту можна оглянути наживо, а експерти допоможуть підібрати компоненти для збалансованої збірки.
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 282 |
| Висота відеокарти | 110 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-20-20 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1650 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 59.46 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.1 |
| Споживана потужність | 1.2 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.62 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 127 x 123 x 155 |
| Вага | 802 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | 2.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| NVMe | Без підтримки протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 520 |
| Швидкість запису | 430 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Підтримка TRIM і S.M.A.R.T |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 5000 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 160 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Додатково | Стандартний ATX (160 мм), максимальний розмір – до 200 мм (без 3.5" HDD кошика) |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 Gen 1 (3.0) 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково | Магнітний пиловий фільтр на верхній панелі легко знімається і чиститься |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 421 x 210 x 499 |
| Вага | 5.64 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии